عزیمت شیعیان کفن پوش به سوریه جهت ایجاد سپر انسانی برای محافظت از حرم حضرت زینب

به گزارش خبرنگار «شیعه نیوز»  در پی انتشار اخبار تهدید آمیز از سوی دشمنان خاندان رسالت مبنی بر انهدام حرم مطهر حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و حرم مطهر حضرت رقیه (سلام الله علیها) که موجی از اعتراض مسلمانان در منطقه را به دنبال داشت  جمع زیادی از شیعیان و محبین خاندان رسالت در اعتراض و به منظور صیانت و حفاظت از اماکن مقدسه در حال عزیمت به کشور سوریه میباشند .
 
در این گزارش آمده است که این گروهها از کشورهای پاکستان، هند، افغانستان، بحرین، عراق، لبنان و ایران به صورت مستقل و بدون هیچ گرایش سیاسی، و تنها به منظور حفاظت از اماکن مقدس مسلمانان به صورت قانونی وارد این کشور خواهند شد .
 
سخنگوی گروه اعزامی از پاکستان در گفتگوی با خبرنگار «شیعه نیوز» در اسلام آباد اعلام نمود گروهی که از کشور پاکستان به سوریه عزیمت خواهند نمود خود را « فداییان خاندان رسالت» نامیده و اعلام نموده اند تا آخرین قطره خونشان از حریم حرم اهل بیت (علیهم السلام) در کشور آشوب زده سوریه دفاع خواهند نمود .
 
در ادامه این گزارش آمده است تعداد این افرادی که تنها از کشور پاکستان قصد عزیمت به سوریه را دارند از مرز 300 نفر گذشته است . سخنگوی گروه « فداییان خاندان رسالت» اعلام نمود از این پس هر اقدام سلفی های وهابی نسبت به هتک حرمت به مقدسات شیعه را در تمامی نقاط جهان اسلام بی پاسخ نخواهند گذاشت .
 
شایان ذکر است برخی بزرگان با ارسال نامه اعتراض آمیز دولت سوریه را مسؤل محافظت از همه اماکن مقدسه مسلمانان در این کشور دانسته و خواستار دقت نظر در این خصوص گردیده اند .
/ 0 نظر / 12 بازدید